28 czerwca 2013

HOUSE OF END

{fuckyeahsibuna.tumblr.com ~tumblr, z którego brałyśmy gify do pierwszych notek na tym blogu ;3}
Hej!
Wiem, że tytuł posta jest okropny. Ale, cóż.... Nasz kochany serial właśnie dziś się kończy. Ostatni odcinek ostatniego sezonu. Ale zacznijmy od początku naszego bloga, bo chyba jeszcze o tym nie pisałyśmy.
Nasza przygoda z bloggerem zaczęła się, gdy na pewnym czacie zamieszczonym w portalu społecznościowym "Glitery", poznałyśmy siebie i Dominikę, znaną z pierwszego bloga o HoA "House of Anubis Info". Obie chciałyśmy dołączyć do załogi tego bloga, jednak Oliwia, druga założycielka, zaproponowała zamiast tego nabór. Wtedy narodził się pomysł na stworzenie WOT. 
Od prawie trzech lat blog funkcjonował, czasem były upadki, ale były też wzloty. Stworzyłyśmy gazetkę HoA i Trójkąt Blogów. Pojawiały się niemiłe spory i nieporozumienia, jak i kopiarstwa na które byłyśmy wyczulone. Zawsze jednak miałyśmy czytelników, którzy komentowali nasz blog i wspierali.
I do tego dążymy w tej wyczerpującej historii. Sibunersi prawie zawsze trzymali się razem. Razem zaczęliśmy oglądać, razem przeżywaliśmy i razem skończymy.
Wierni fani Sibuny i Domu Anubisa, jeśli to czytacie, wiedzcie, że pisanie dla Was przez te dwa lata z hakiem, było dla nas przyjemnością. 
Gdyby nie ten blog, gdyby nie T D A, pewnie nie poznałybyśmy tych wspaniałych osób, jakimi są GKRJBD. Pewnie nie doznałybyśmy goryczy kopiarstwa czy kłótni. I wiecie, co? Nie doznałybyśmy tej wspólnoty Sibunersów. Podczas emisji tego serialu działo się w naszym życiu wiele rzeczy. Koniec podstawówki, rozstanie z klasą, dorastanie, gimnazjum... Właśnie przez ten serial będziemy je pamiętać jeszcze mocniej. I jesteśmy pewne, że u tych najwierniejszych fanów, jest tak samo.
Dlatego, gdy film, kończący cały serial, zostanie emitowany, wszyscy będziemy oglądać i być może wspominać pierwszy sezon. Niektórzy, jak my, może nawet będą płakać.
Notkę zakończymy, tym, co zawsze będzie nam się kojarzyło z Anubisem.
SIBUNA

6 komentarzy:

 1. Ja także chciałam wam życzyć wszystkiego dobrego w kolejnych latach w szkole, dużo radości :D i chcę również napisać wam ostatni raz SIBUNA.

  OdpowiedzUsuń
 2. SIBUNA
  Szpileczka :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Sibuna!
  szkoda...wszystkie blogi zostają po woli zawieszane...

  OdpowiedzUsuń
 4. Rozpłakałam się...

  OdpowiedzUsuń
 5. Szkoda, że to koniec, chociaż moja miłość i pasja do Anubisa się nie kończy, dalej będe o nim pisała, śledziła jego gwiazdy na twitterze, oglądała filmiki na yt, kupywała gazety z płytami, prowadziła mój album itd. Sibunersi to jedna wielka rodzina, a naszego Anubisiątka nic nie będzie w stanie zastąpić nawet ta "Violetta", czy jak to sie tam zwie. Popłakałam się, gdy czytałąm tą notkę... Wszystko przez Nathalię, to przez nią jest zmieniona fabuła itp, bo w holenderskiej i niemieckiej Nina nie odchodziła i było więcej serii, a nasza "WYBRANA" zdecydowała się pójść na studia, okey w końcu to jej życie i powinna zaczerpnąć naukii, czy coś, ale kurczę (!) Czy nauka na studiach, to podróżowanie po świecie i praca przy nowym filmie?! Wydaje mi się, że nie ! Sibuna, Kcham was, moi bracia ;*

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo szkoda, brakuje mi tego miejsca :( mam nadzieję, że jeszcze kiedyś coś tu przeczytam. Pozdrawiam cieplutko jeśli ktoś jeszcze tu zagląda.

  OdpowiedzUsuń